Tab Content
More Activity

44 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Sunil
 2. View Conversation
  fala mnogu ke proveram..
 3. View Conversation
  Zdravo,Znaes nekoj kurs za angliski jazik tuka vo Skopje ?
 4. View Conversation
  site webstrani ja objavia vesta bre ako izleze oficialno ke ja otvoris temava.. please
 5. View Conversation
  Pozdrav, od kog grad od MK si ?
 6. View Conversation
  Го прашав ја Стефан дали може да напраиме проба со некои натпревари од Копа Америка, он рече ако сакаме може и цела Копа Америка да ја организираме.
  Ама нема потреба, џабе да не се мачиме.
  У Август кога ќе играме некоја пријателска ќе направиме генерална проба и толку, така?
 7. View Conversation
  И ја знам како се сметаат ама не сум сметал до сеа.
  Не само ние, мислев за сите, кој сака да си напише.
  Или нема потреба а?
 8. View Conversation
  Сакаш да напраиме една проба за предикшн лигава коа ќе почне Копа Америка?
  Да видиме као ќе ни оди сметањето на поените...
 9. View Conversation
  Една идеја за ова со бришењето на постовите...
  Можете да направите секој да може да си го брише својот пост, и за таа причината за да го нема ова (некој ќе опцуе некого па ќе го избрише постот и ќе нема докази и сл.) има лек.
  Ако некој те опцуе или направи нешто со што заслужува бан, ќе направиш принт скрин од доказот и ќе го пастираш во темата за репортс што ќе ја отворите. Па после он нека го брише доказот ако сака..
 10. View Conversation
  Значи комплицирано е а..
  Па не е оваа некоја ептен битна работа, ако ви е океј на вас модераторите мануално да ги бришете непотребните постови, и не мора да го има ова.. : )
Showing Visitor Messages 31 to 40 of 44
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
About Pajo

Basic Information

Date of Birth
01 Jun 88 (31)
About Pajo
Location:
Skopje, Macedonia
Occupation:
Programing engeneering student
Favorite Player:
Sergio Aguero!
Nationality:
Macedonia
Award 1:
10 years of FIF

Signature


"This wonderful night will give us the colours for our crest: black and blue against a backdrop of gold stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Derby d'Italia, why the rivalry?
My message to JuBe cunts

Contact


This Page
http://forzainterforums.com/member.php?1126-Pajo&s=2f670db3be9e5583c7b19a62ebd8af69
Instant Messaging

Send an Instant Message to Pajo Using...

Statistics


Total Posts
Total Posts
37,166
Posts Per Day
7.56
Visitor Messages
Total Messages
44
Most Recent Message
01 Jun 19 01:20
Total Thanks
Total Thanks
16,433
 • Thanked 23,426 Times in 9,637 Posts
General Information
Last Activity
Yesterday 12:38
Join Date
08 Apr 06
Referrals
8

26 Friends

Showing Friends 1 to 10 of 26
Page 1 of 3 123 LastLast